سه شنبه 21 مرداد 1399

گزارش پایانی نوزدهمین دوره جامع زیبایی انجمن دندانپزشکان عمومی ایرانپایان نوزدهمین دوره جـامع زیبـایی
انجمن دندانپـزشکان عمـومی ایـران
 21 و 22 آذر ماه 1398
نوزدهمین دوره جامع زیبایی انجمن دندانپزشکان عمومی ایران که در یکصدساعت آموزش فشرده با علم و دانش به روز برگزار  گردید، پایان یافت. در این دوره های جامع موضوعات بسیار مهم تخصصی زیبایی در روزهای پایانی هر هفته برگزار می گردد که خود یکی از شایستگی های انجمن دندانپزشکان عمومی ایران است. در دوره های جامع زیبایی آموزش از روش های مختلف انجام می شود شامل  کار زنده روی بیمار، در کنار آن هندزآن روی مدل فکی یا دندانی برای دستیابی به نکات کلیدی کاربردی، شناخت آخرین دستاوردها در موضوعات مختلف تحت عنوان ترم کلی زیبایی را نیز در برمی گیرد. در هر روز برنامه علمی کلیه شرکت گنندگان در آزمون روزانه از طریق سیستم ARS امتحان گرفته می شود و در پایان هر دوره جامع نیز  آزمون نهایی نیز برگزار می گردد. در صورت قبول شدن در این آزمون ها سرتیفیکیت به شرکت کنندگان تعلق می گیرد.
یکی از کاربردی ترین موارد استفاده از کامپوزیت، وینیرهای کامپوزیتی است. امروز بسیاری از کارهای زیبایی دندانپزشکی هم در پوشش درمانی، هم زیبائی به طور مشخص و فراگیر در مورد کاربرد کامپوزیت در وینیرهای کامپوزیتی است.
استفاده از تکنیک های کامپوزیتی لایه به لایه یکی از موارد مهمی است که امروز باعث موفقیت قطعی وینیرهای کامپوزیتی شده  است. در روزهای 21 و 22 آذرماه 1398 دکتر علی امامقلی پور که باید امروز گفت علاوه بر دانش و علم کافی در زمینه آموزش علمی زیبایی به خصوص کاربرد کامپوزیت ها، دارای تجربه موفق نیز می باشد. دکتر علی امامقلی پور در تمام کشور فعالیت می کند و سخنران توانمندی است که کار دست بسیار خوبی دارد.
در دو روز موضوعات استراتژیک:
  • خصوصیات دندانهای قدامی و نقش آنها در ترمیم های زیبایی دندان های قدامی(تقسیم بندی انواع کامپوزیت ها و مواد و وسایل مورد نیاز در ترمیم های کامپوزیت)
  • مراحل گام به گام کامپوزیت ونیر
  • نکات کلیدی و کاربردی در بستن دیاستم و کلینیکال
  • کار عملی Hands on training ونیرهای کامپوزیتی روی مدل با تمام مراحل
را آموزش داده اند.
روش های آموزشی امروز با پیشرفت تکنولوژی و به خصوص استفاده از ویژگی نرم افزاری در سخنران ها به عرصه علمی، روش های آموزشی جدیدی را بوجود آورده است که انتقال مفاهیم را بسیار متحول کرده است. همکاران بسیاری امروز در کار آموزش به صورت فردی یا در کسوت سازمان های مختلف آموزشی در این کار نقش آفرینی می کنند. برگزاری دوره های جامع یکی از توانایی های ارزشمند انجمن دندانپزشکان عمومی ایران است که بسیار راهگشاست.
 
با پایان یافتن این دوره جامع ثبت نام دوره بعدی شروع شده است. استقبال از این دوره ها نشان موفقیت کیفی کار است. از کلیه همکاران: دکتر شکوفه شیراندشت، دکتر شیرزاد گله دار، دکتر روژین مجتهدزاده، کادر دبیرخانه خانم زهره جلالی و خانم زینب میرزایی که در تلاش بی وقفه در به ثمر رساندن این برنامه همکاری داشته اند، سپاسگزاری می کنیم.
 
 
 
 
  
   1398/9/23 11:06


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* مطلب پیشنهادی :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اطلاع رسانی دندانپزشکی


خبرنامه الکترونیک
درج لینک ما