جمعه 09 خرداد 1399

پایان دوره هجدهمین دوره جامع زیبایی انجمن دندانپزشکان عمومی ایران

پـایان هجـدهمـین دوره جـامع زیبـایی
انجـمن دندانپـزشکان  عمـومی ایـران
31 مـرداد و 1 شهـریور مـاه 1398
پنجـشنبه 31 مـرداد مـاه 1398
سخنـران: دکتر مهـرنوش سبـزقبـایی (متـخصص پریـو)

دندان پزشکی ترمیمی یک ترم فراگیر و حساس در دندان پزشکی شده است. ترمیمی دندان پزشکی پس از حضور کمپوزیت لایت کیور تحول بسیاری پیدا کرد. ولی سال ها طول کشید تا از ناباوری خارج شده و تبدیل به پروسه موفقی گردد. پس از آن به ناگهان دندان پزشکی زیبائی از پرسلن به کمپوزیت لایت کیور با تنوع کاربردی به عرصه رسید. دندان پزشکی زیبایی خود به یک بلوغ رسید که در دنیا افرادی با این برند شهرت پیدا کردند.
امروزه در دندان پزشکی زیبائی اکلوژن، بازسازی دندان های سایش یافته، وینیر کمپوزیت با شگرفی تنوع رنگ، لند مارک و تطابق پولیشینگ فراگیر مطرح شده است. همزمان با آن رابطه کارهای زیبایی با بافت نرم و بافت سخت مطرح گردید. جراحی های زیبایی لثه که حفظ ارزش بیولوژیک پلان در آن نقش اساسی دارد، به عرصه رسید. درواقع دندان پزشکی زیبایی جراحی های جدیدی را در عرصه پریو اجباری کرد.
در دوره های جامع زیبایی انجمن دندان پزشکان عمومی ایران نیز با موضوع گامی اسمایل استتیک سرجری جزء لاینفک آن شد.
بدون شناخت بافت نرم، اتیولوژی مشکلات، طرح درمان امکان پذیر نیست. درمان انواع تحلیل ها و گرافت ها وارد عرصه شدند. در یک روز کامل این مباحث مطرح شده، سرکار خانم دکتر مهرنوش سبزقبایی که متخصص پریو می باشند و در بخش استتیک لثه تبحر دارند و در این مبحث کار کرده اند با جراحی زنده روی بیمار، تمام مراحل را به خوبی تا جراحی نهایی آموزش دادند.

 

جمـعه 1 شهـریور مـاه 1398
سخنـران: دکتـر سعیـد نعمـتی (متخصص ترمیـمی)

ابتدا باید حق مطلب را ادا کرد. دکتر سعید نعمتی سخنران چیره و علاقه مند به کارش می باشد، او از اولین  کسانی است که کار دندان پزشکی زیبایی را در آموزش باندینگ، کامپوزیت های قدامی، رنگ، استتیک، کامپوزیت خلفی، لیرینگ تکنیک، FRC و... را گذرانده است. تواضع و مردمی بودن و صرف کردن وقت و انرژی برای آموزش، از خصائص بارز ایشان است. در هر جا که او را بخوانند، مورد توجه و احترام است.
مردم امروز در ترمیم دندان های خلفی به قول خودشان با مواد سفید(همرنگ) چیز دیگری را نمی پذیرند. امروز درمان روتین مطب دندان پزشکان کمپوزیت خلفی است. تحولات مواد و تغییرات وسایل و ابزار و رویکردهای جدید روش های مختلف درمان باعث شده است که آموزش این بخش در دوره جامع زیبایی خیلی مورد استقبال قرار گیرد.
دکتر سعید نعمتی متخصص ترمیمی، علاوه بر مباحث جامع تئوریک که بیس و اساس دندان پزشکی ترمیمی را در شناخت انواع ماتریال، باندینگ و کمپوزیت ها آموزش دادند، روی مدل فکی به طور دقیق روش درمان را یاد دادند و آخر هم به صورت زنده روی بیمار با تمام مشکلات کار زنده روی بیمار، ترمیم خلفی بیمار را انجام دادند.
enlightenedدوره جامع انجمن دندان پزشکان عمومی ایران امروز از کیفیت بسیار مؤثر برخوردار است که استقبال از آن با موفقیت کار مطب داری همراه است. جدول برنامه و مراحل ثبت نام آن در لینک قرار داده شده است.

 

 

   1398/6/15 13:57


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* مطلب پیشنهادی :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اطلاع رسانی دندانپزشکی


Curl error: Could not resolve host: pipes.yahoo.com
خبرنامه الکترونیک
درج لینک ما