جمعه 09 خرداد 1399

مهلت مجدد برای ثبت نام در آزمون دکتری تخصصی علوم پزشکی اعلام شدمهلت مجدد برای ثبت نام در آزمون دکتری تخصصی علوم پزشکی اعلام شد

داوطلبان شرکت کننده در آزمون دکتری تخصصی رشته‌های علوم پایه پزشکی و بهداشت، داروسازی، دندانپزشکی و طب سنتی سال تحصیلی 94 - 93 می‌توانند در روزهای 5 تا 9 مهرماه نسبت به ویرایش و تکمیل اطلاعات خود اقدام کنند.

مهلت ثبت نام در آزمون دکتری تخصصی رشته های علوم پایه پزشکی و بهداشت، داروسازی، دندانپزشکی و طب سنتی سال تحصیلی 94 - 93 به پایان رسیده است و داوطلبانی که تاکنون موفق به ثبت نام نشده اند یا می خواهند اطلاعات فرم ثبت نام خود را ویرایش و یا مدارک ارسالی را تکمیل کنند می توانند در مهلت مقرر این کار را انجام دهند.

داوطلبان این آزمون می توانند از ساعت 9 صبح روز 5 مهر تا ساعت 23 روز 9 مهر به منظور ثبت نام، ویرایش اطلاعات و تکمیل مدارک به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی مراجعه کنند.

انتقال و جابجائی در مقطع دکتری تخصصی (Ph.D) ممنوع است و آزمون  تمام رشته ها به صورت متمرکز توسط مرکز سنجش آموزش پزشکی در 9 شهر تهران، اصفهان، تبریز، شیراز، مشهد ، اهواز، کرمان و کرمانشاه برگزار خواهد شد.

کارت آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) رشته های علوم پایه پزشکی و بهداشت، داروسازی، دندانپزشکی و طب سنتی سال تحصیلی 94 - 93 در روزهای 29 و 30 مهرماه به صورت اینترنتی توزیع می شود.

آزمون در روز اول آبان ماه برگزار شده و کلید اولیه در ساعت 18 روز 8 آبان منتشر می شود.

داوطلبان آزمون در روزهای 7 تا 10 آبان فرصت دارند اعتراض خود به سوالات آزمون را تنها به صورت اینترنتی ارسال کنند و کلید نهایی در روز 25 آبان منتشر خواهد شد.

اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون (دو برابر ظرفیت) و انتخاب محل تحصیل به صورت اینترنتی در 12 آذرماه اعلام می شود و پذیرفته شدگان در این دوره در روزهای 23 تا 29 آذرماه باید در مرحله دوم شرکت کنند.

نتایج نهایی آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) رشته های علوم پایه پزشکی و بهداشت، داروسازی، دندانپزشکی و طب سنتی سال تحصیلی 94 - 93 در چهارم بهمن ماه 93 اعلام می شود.
 

منبع:فارس نیوز

گردآورنده: نیایش لوافیان

   1393/6/25 12:57


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* مطلب پیشنهادی :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
2/10 (تعداد آرا 3 نفر )
اطلاع رسانی دندانپزشکی


Curl error: Could not resolve host: pipes.yahoo.com
خبرنامه الکترونیک
درج لینک ما