سه شنبه 21 مرداد 1399

بیست و چهارمین جلسه کمیته راهبردی (صنفی)


بیست و چهـارمیـن جلسـه کمیته راهبـردی (صنـفی)
انجـمن دندانپـزشـکان عمـومی ایـران
(98/07/19)بیست و چهارمین جلسه کمیته راهبردی (صنفی) انجمن دندانپزشکان عمومی ایران در تاریخ 98/07/19 با حضور: دکتر باقر شهنی زاده، دکتر شکوفه شیراندشت، دکتر آیرج کی پور، دکتر تکتم جلایر، دکتر علی سیدین و دکتر میرجبار ارجمند تشکیل شد و موارد ذیل مطرح گردید:

--موضوع جلسه: آگاه سازی در زمینه اهداف  بند "ی" تبصره6 برای نصب و ثبت  پایانه فروشگاهی
1-در این نشست پس از بررسی و اظهار نظر حاضران در باره پایانه فروشگاهی، کمیته به این نتیجه رسید که می بایست آسیب شناسی پایانه جدی گرفته شود. در باره موضع رئیس کل سازمان نظام پزشکی نیز با توجه به مخالفت ها و واکنش های پیش آمده سرانجام لازم است سازمان نظام پزشکی  نظر روشنی اعلام کند.
کمیته خواهان این شد که تناقض های پیش آمده در باره تعرفه و زیرساخت پایانه الکترونیک هر چه زودتر روشن شود.
سازمان نظام پزشکی اعلام کرده بود که می بایست پزشکان در پایانه فروشگاهی ثبت نام کنند. از آن زمان تا کنون هیچ گونه اطلاعیه ای مبنی بر تصمیم های بعدی منتشر نشده است و در عمل به نظر می رسد، دور از دست سازمان نظام پزشکی خارج شده است.
2-می بایست با نمایندگان دندان پزشکان در سازمان نظام پزشکی صحبت کرد و نظر آنان را در باره نصب پایانه فروشگاهی جویا شد. متاسفانه نمایندگان دندان پزشکان در نظام پزشکی به هر دلیل سکوت اختیار کرده و از اظهار نظر خودداری می کنند. انتظار این بود که آنان به عنوان نماینده دندان پزشکان پیش از دیگران نظرشان را بیان کنند.

3-با به درازا کشاندن حل مسئله انجمن علمی دندان پزشکان عمومی ایران، گویا هدف دلسرد کردن دندان پزشکان عمومی و به تدریج فراهم کردن زمینه بی تفاوتی اعضا و حذف انجمن است. باید با حفظ موقعیت دندان پزشک عمومی در صحنه و دفاع از موجودیت انجمن با مراجعه به مراجع قانونی از حقوق خود دفاع کنیم.

4-برای گسترش قدرت روشن گری و تبلیغی انجمن و دل گرم کردن دندان پزشکان به کار های انجمنی، پیش نهاد شد یک نشریه الکترونیک هفتگی منظم منتشر و کلیه خبرهای انجمن دندان پزشکان را به طور مستمر به نشانی اعضای انجمن ارسال شود.  

enlightenedکلیه موارد قانونی، آئین نامه ها، اعلام مواضع ها را در لینک ذیل مطالعه فرمائید:

 

 

   1398/8/21 13:57


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* مطلب پیشنهادی :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اطلاع رسانی دندانپزشکی


خبرنامه الکترونیک
درج لینک ما