جمعه 09 خرداد 1399

آموزش ویژه سیستم روتاری اندو (رسیپروکال) و آپکس لوکیتور


بـرنامه‌ریـزی انجمـن دندانپـزشـکان عمـومی ایـران
برای آمـوزش ویژه سیستـم روتـاری انـدو (رسیپـروکـال) و آپکـس لوکیتـورو...
 31 مـرداد مـاه 1398


انجمن دندانپزشکان عمومی ایران برای برنامه ریزی دوره پیشرفته آموزشی از همکارن متخصص در رشته های مختلف دعوت کرد که محتوی علمی برنامه های انجمن را مورد بازبینی قرار داده و با تغییر کیفی روش های آموزش کلاس های دو روزه پرمحتوایی را برنامه ریزی گردید.
در پی دعوت از همکاران گروه تخصصی اندو: دکتر رضا تباری، دکتر اروند مالک، دکتر مهتا فضل یاب، دکتر احسان اثنا عشری، دکتر امیر عباس مشاری، دکتر سهیل آذرخش و باحضور:  دکتر شکوفه شیراندشت، دکتر صدیقه امجدی ،دکتر نیوشا همای نیکفر، در روز پنجشنبه 1398/05/31 تدوین یک برنامه دو روزه سیستم روتاری و تحولات تکنولوژیک و روش های آموزشی طراحی، زمان بندی و سخنرانان آن تعیین و آماده اجرا شد. این برنامه در روزهای 28و29 شهریورماه 1398 در تهران برگزار خواهد شد و مقرر گردید در شهرستان های: اردبیل، ارومیه، اسلامشهر، اصفهان، اهواز، بندرعباس، تبریز، تنکابن، رشت شهریار، شیراز، کرمان، کرمانشاه، مشهد و ... با دعوت از همکارن اندودونتیست اجرا شود.
هدف ما ارتقاء کیفی دندانپزشکان عمومی کشور با پروژه های پیشرفته می باشد.
طی اعلام به روسای شعب کشور برای آمادگی اجرای این برنامه همکاران گروه تخصصی اندو نیز از همکاران متخصص اندو داوطلب دعوت می کنند که با این پروژه بزرگ همکاری کنند.

  
   1398/6/1 15:29


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* مطلب پیشنهادی :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )
اطلاع رسانی دندانپزشکی


Curl error: Could not resolve host: pipes.yahoo.com
خبرنامه الکترونیک
درج لینک ما