پنجشنبه 06 آبان 1400

آغاز ثبت نام انجام تعهد پزشکان متخصص فارغ التحصیل 93

رئیس گروه نیروی انسانی بیمارستانی و تخصصی معاونت درمان وزارت بهداشت از آغاز ثبت نام انجام تعهد پزشکان متخصص فارغ التحصیل 93 خبر داد.

مرتضی خاتمی گفت: پزشکان متخصص فارغ التحصیل در سال 93 برای تعیین محل خدمت تعهد خود از 8 تا 15 مهر می توانند به آدرس الکترونیکی

  avab.behdasht.gov.ir/specialist/frmSelection.aspx مراجعه کنند.

وی افزود: پزشکان متخصص فارغ التحصیل امسال همچنین می توانند برای دریافت اطلاعیه های مربوط به انتخاب محل تعهد خود به سایت  behdasht.gov.ir لینک توزیع متخصص مراجعه نمایند.

به گفته وی طبق ماده هفت دستورالعمل توزیع نیروهای تخصصی در صورتی که به هر دلیل فردی در تقسیم شرکت نکرده یا مدارک لازم برای انتخاب محل را در مهلت های تعیین شده ارائه و یا انتخاب محل ننماید معاونت درمان وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی نسبت به تعیین محل خدمت بر اساس نیاز دانشگاههای کشور اقدام نموده و فرد حق هیچ اعتراضی را نسبت به تعیین محل خود ندارد.

رئیس گروه نیروی انسانی بیمارستانی و تخصصی معاونت درمان وزارت بهداشت با بیان اینکه مراجعه کنندگان به این سایت در صورت وجود هر گونه سوال می توانند با تلفن 81455121 تماس بگیرند، از آنان درخواست کرد، از مراجعه حضوری جداً خودداری کنند.
 

منبع: فارس نیوز

گردآورنده: نیایش لوافیان

   1393/7/12 10:57


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* مطلب پیشنهادی :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
5/10 (تعداد آرا 68 نفر )